3nm

Olemme nyt Hurry Factor
– se palvelevampi painotalo.

Se, mitä ei näy, ei ole olemassa.  Herätetään viestisi henkiin.

Lisätietoja liiketoimintamuutoksista: Jani Ursin
puh. 040 720 1701, jani.ursin@luode.fi

Alla Varkauden toimipisteen yhteystietomme:

varkaus@hurry.fi

Käärmeniementie 2
78200 Varkaus

p. 0207 290 740

Avoinna:
ma-pe 8.00-16.30

Henkilökunta

Satu Ursin

asiakaspalvelu

040 187 8641
satu.ursin@hurry.fi

Jani Ursin

tuotanto

040 187 8421
jani.ursin@hurry.fi

Teija Orava

graafinen suunnittelu

0500 409 634
teija.orava@hurry.fi

Toni Kainulainen

tuotanto, suunnittelu

040 357 8912
toni.kainulainen@hurry.fi

Markku Salminen

digipaino, suunnittelu, nettisivut

0400 216 228
markku.salminen@hurry.fi

Marja-Riitta Kolari

(vapaalla 1.6.2020 asti)
graafinen suunnittelu

040 865 0517
marja-riitta.kolari@hurry.fi

Marjut Taskinen

tekstiilipaino, asennukset

040 187 8643
marjut.taskinen@hurry.fi

Olli Leipälä

digipaino, kuvaus, suunnittelu

0400 216 228
olli.leipala@hurry.fi